آرین نامه

از مدیر مجموعه هایپر”آرین”در قائم شهر تقدیر به عمل آمد

  

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی قائم شهر به پاس همکاری و تعامل ارزشمند جواد آرین ،مدیر فرهنگ دوست هایپر عظیم “آرین” ،به عنوان “حامی فرهنگی”در حمایت از برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری ، با اهدای لوح تقدیر و یک اثر هنری ،از وی تقدیرنمود.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی قائم شهر،سید علی علوی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی قائم شهر ضمن حضور در هایپر”آرین” از جواد آرین مدیر این مجموعه تقدیر کرد.

علوی به پاس همکاری و تعامل ارزشمند مدیر فرهنگ دوست این هایپر ،به عنوان “حامی فرهنگی”در حمایت از برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری ،در راستای ترویج و اشاعه فرهنگ وهنر درمیان مردم شهرستان قائم شهرضمن قدر دانی و سپاس، با اهدای لوح تقدیر و یک اثر هنری ،از وی تقدیرنمود.شایان ذکر است پیشرفت فرهنگی از اساسی ترین ارکان پیشرفت های اقتصادی است،زمانیکه فرهنگ یک جامعه از رشد و پویایی برخوردار نباشد و انعطاف و ظرفیت لازم را برای ایجاد تعامل با فرهنگ های دیگر نداشته باشد، این فرهنگ در برابر فرهنگ های دیگر باشکست مواجه می گردد و راه پیشرفت و تکامل را برای اعضای جامعه می بندد.

هویت فرهنگی سبب توانایی جامعه و نشانه زنده بودن و پویا ماندن اعضای آن در مسیر هولناک حیات اجتماعی می گردد. فرهنگ، بقا و دوام ملت ها را تضمین می کند و از زندگی آنها در برابر تهاجمات بیرحمانه فرهنگی، مداخلات سیاسی و تجاوزهای نظامی کشورهای بیگانه محافظت می کند و بدین منظور حامیان فرهنگی در جامعه دارای منزلت و جایگاه مهمی هستند و شایسته تقدیر و قدردانی نیز می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *